Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

oiiio

Konferenční Stolek "OIIIO" je moderní bifunkční nábytek (konferenční stolek + možnost interiérů nastavením stolů v systému) navržený polským designérem Wojciechem Morsztynem. Technologie přepínání tabulky jednotlivých prvků působí dojmem, jako by byl vyroben z jednoho kusu dřeva, což mu dává jedinečný pocit. V řadě stolů dostupných ve třech různých barvách: přírodní dřevo, černá, bílá.

Název projektu : oiiio, Jméno designérů : Wojciech Morsztyn, Jméno klienta : WM Design.

oiiio Konferenční Stolek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.