Designový Časopis
Designový Časopis
Závěsná Lampa

Spin

Závěsná Lampa Spin, navržený Rubenem Saldanou, je závěsná LED lampa pro akcentní osvětlení. Minimalistický výraz jejích základních linií, zaoblené geometrie a tvaru dává Spinovi krásný a harmonický design. Jeho tělo, celé vyrobené z hliníku, propůjčuje lehkost a konzistenci, zatímco působí jako chladič. Jeho podhledová stropní základna a ultra tenký tenzor vytvářejí pocit vzdušné vznášitelnosti. K dispozici v černé a bílé, Spin je perfektní svítidlo pro umístění v barech, pultech, vitrínách ...

Název projektu : Spin, Jméno designérů : Rubén Saldaña Acle, Jméno klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Spin Závěsná Lampa

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.