Designový Časopis
Designový Časopis
Reflektor

Thor

Reflektor Thor je LED reflektor navržený Rubenem Saldanou, s velmi vysokým tokem (až 4,700 lm), spotřebou pouze 27 W až 38 W (v závislosti na modelu) a designem s optimálním řízením teploty, který využívá pouze pasivní rozptyl. To Thor vyniká jako jedinečný produkt na trhu. Thor má ve své třídě kompaktní rozměry, protože je řidič integrován do světelného ramene. Stabilita jeho těžiště nám umožňuje nainstalovat tolik Thoru, kolik si přejeme, aniž bychom způsobili naklonění tratě. Thor je LED reflektor ideální pro prostředí se silnými potřebami světelného toku.

Název projektu : Thor, Jméno designérů : Rubén Saldaña Acle, Jméno klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Thor Reflektor

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.