Designový Časopis
Designový Časopis
Náušnice

Night Light

Náušnice Myšlenka kusu fosforeskujících šperků, které se rozsvítí a svítí ve tmě, byla inspirována bioluminiscencí propastných ryb. Tyto druhy ryb žijí v hlubinách oceánu a dokonce i v naprosté temnotě se díky své záhadné schopnosti osvícení sami zviditelňují a přitahují k opačnému pohlaví. S tímto vynikajícím uměleckým dílem má v úmyslu dát ženám možnost zářit i v noci.

Název projektu : Night Light, Jméno designérů : Gabriel Juliano, Jméno klienta : Gabriel Juliano.

Night Light Náušnice

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.