Designový Časopis
Designový Časopis
Sklenice Na Vodu A Lihoviny

Primeval Expressions

Sklenice Na Vodu A Lihoviny Křišťálové sklenice ve tvaru vejce se zkoseným řezem. Jednoduchá kapka sklovité tekutiny, přírodní čočky, zachycená v temperamentních křišťálových brýlích, která radostně houpají na své kulatosti a zároveň si zachovávají stabilitu díky promyšlenému uspořádání materiálů. Jejich houpání vytváří uvolněnou a zábavnou atmosféru. Při držení drží brýle diskrétně na dlani. V symbióze s jemně navrženými, ručně vyráběnými táckami z ořechu nebo xylitu - starověké řezivo. Doplněno o ořechové misky ve tvaru elipsy na tři nebo deset sklenic a podnos na jídlo. Misky jsou otočné díky svému hladkému eliptickému tvaru.

Název projektu : Primeval Expressions, Jméno designérů : Mateja Krasovec Pogorelcnik, Jméno klienta : Stories Design.

Primeval Expressions Sklenice Na Vodu A Lihoviny

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.