Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Secí Stroj

Lab

Multifunkční Secí Stroj Tento projekt chce vytvořit a vyvolat pocity a myšlenky o vztazích mezi průmyslem a přírodou. LAB přináší snadný a stylový způsob pěstování pokojových rostlin. Uživatelé mohou nakonfigurovat svou velikost tak, aby vyhovovala různým oblastem, a její světla umožňují rostlinám být v prostorech s nedostatečným přirozeným světelným zdrojem. Jedná se o modulární strukturu, která umožňuje uživatelům hrát si s různými konfiguracemi skleněných nádob, které můžete použít jako sázecí zařízení nebo světelné zdroje. Návrh zohledňuje kontejnery pro terária, hydroponii a pro tradiční způsob pěstování.

Název projektu : Lab, Jméno designérů : Diego León Vivar, Jméno klienta : Diego León Vivar.

Lab Multifunkční Secí Stroj

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.