Designový Časopis
Designový Časopis
Dětský Oděv

PomPom

Dětský Oděv Vnímání částí a celku přispívá k geometrii, snadno identifikovatelné s důrazem na produkty k prodeji. Potíže byly v tvůrčím jednání umocněny velkým paprskem, který zlomil prostor, již s malými rozměry. Možnost naklonění stropu s referenčními hodnotami výlohy, nosníku a zadní části obchodu byla začátkem losování ke zbytku programu; oběh, výstava, servisní pult, komoda a skladování. V prostoru dominuje neutrální barva, přerušovaná silnými barvami, které označují a organizují prostor.

Název projektu : PomPom, Jméno designérů : Albertina Oliveira, Jméno klienta : Albertina Oliveira - Arquitectura Unipessoal Lda.

PomPom Dětský Oděv

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.