Designový Časopis
Designový Časopis
Teleskopický Sloup

Uni-V

Teleskopický Sloup Minimalistický styl s elegantním tónem je „Uni-V“ teleskopický sloup navržený pro vlastnosti s panoramatickým výhledem. Vyrobeno z hliníku, které zvyšuje jeho přitažlivost a stabilitu. Rozměr dobře vyvážený, jeho vnitřní sloupec má smysl nejen pro rotaci o 360 °, ale také jej činí použitelným pro ergonomické nastavení výšky. Se svými horními mechanickými spoji, které zajišťují naprosto volné pohyby pro plynulost při pozorování. Interiér nebo exteriér, jeho design vytváří styl pro moderní dekor.

Název projektu : Uni-V, Jméno designérů : Jessie W. Fernandez, Jméno klienta : VISIMAXI.

Uni-V Teleskopický Sloup

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.