Designový Časopis
Designový Časopis
Vila

Tranquil Dwelling

Vila Návrh využívá designérské techniky formální rovnováhy jako aixy k vyjádření orientální umělecké koncepce. Přijímá prvky bambusu, orchideje, švestkového květu a krajiny. Jednoduchá obrazovka je vytvořena rozšířením bambusového tvaru odečtením konkrétní formy a zastaví se tam, kde by se měla zastavit. Rozložení obývacího pokoje a jídelny nahoru a dolů definuje prostorový limit a ztělesňuje orientální perspektivní prostorový prostor, který je řídký a patchworkový. Kolem tématu žít jednoduše a lehce cestovat, pohyblivé linie jsou jasné, je to nový pokus o prostředí bydlení lidí.

Název projektu : Tranquil Dwelling, Jméno designérů : HCD IMPRESS, Jméno klienta : HCD.

Tranquil Dwelling Vila

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.