Designový Časopis
Designový Časopis
Bytový Dům

Monochromatic Space

Bytový Dům Monochromatický prostor je dům pro rodinu a projekt se týkal transformace obytného prostoru na celé úrovni terénu tak, aby zohledňoval specifické potřeby svých nových majitelů. Musí to být přátelské pro staré; mít moderní design interiéru; dostatek skrytých skladovacích prostor; a návrh musí zahrnovat začlenění starého nábytku. Summerhaus D'zign byl zaměstnán jako konzultant designu interiérů a vytvořil funkční prostor pro každodenní život.

Název projektu : Monochromatic Space, Jméno designérů : Summerhaus D'zign Pte Ltd, Jméno klienta : Summerhaus D'zign Pte Ltd.

Monochromatic Space Bytový Dům

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.