Designový Časopis
Designový Časopis
Námořní Muzeum

Ocean Window

Námořní Muzeum Koncepce designu navazuje na myšlenku, že budovy nejsou pouhými fyzickými objekty, ale artefakty s významem nebo znaky rozptýlenými přes nějaký větší sociální text. Samotné muzeum je artefakt a plavidlo, které podporuje myšlenku cesty. Děrování šikmého stropu posiluje slavnostní atmosféru hlubokého moře a velká okna nabízejí kontemplativní výhled na oceán. Optimalizací námořního prostředí a jeho kombinací s úchvatnými výhledy pod vodou odráží muzeum upřímně jeho funkci.

Název projektu : Ocean Window, Jméno designérů : Nikolaos Karintzaidis, Jméno klienta : Nikolaos Karintzaidis.

Ocean Window Námořní Muzeum

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.