Designový Časopis
Designový Časopis
Hodiny

Pin

Hodiny Všechno to začalo jednoduchou hrou ve třídě kreativity: téma bylo „hodiny“. Proto byly přezkoumány a prozkoumány různé nástěnné hodiny digitální i analogové. Počáteční myšlenka byla zahájena nejméně významnou oblastí hodin, což je kolík, na kterém jsou hodiny obvykle zavěšeny. Tento typ hodin obsahuje válcovou tyč, na které jsou nainstalovány tři projektory. Tyto projektory činí tři existující úchyty identické s běžnými analogovými hodinami. Projektují však také čísla.

Název projektu : Pin, Jméno designérů : Alireza Asadi, Jméno klienta : AR.A.

Pin Hodiny

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.