Designový Časopis
Designový Časopis
Interaktivní Umělecká Instalace

Pulse Pavilion

Interaktivní Umělecká Instalace Pulse Pavilion je interaktivní instalace, která spojuje světlo, barvy, pohyb a zvuk v multisenzorickém zážitku. Na vnější straně je to jednoduchá černá skříňka, ale zasunutá, je ponořena do iluze, že led světla, pulzující zvuk a živá grafika vytvářejí společně. Barevná výstavní identita je vytvořena v duchu pavilonu pomocí grafiky z vnitřní strany pavilonu a na míru navrženého písma.

Název projektu : Pulse Pavilion, Jméno designérů : József Gergely Kiss, Jméno klienta : KJG Design.

Pulse Pavilion Interaktivní Umělecká Instalace

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.