Designový Časopis
Designový Časopis
Logo

Kaleido Mall

Logo Kaleido Mall nabízí řadu zábavních podniků, včetně nákupního centra, pěší ulice a esplanade. V tomto návrhu použili designéři vzory kaleidoskopu s volnými barevnými předměty, jako jsou korálky nebo oblázky. Kaleidoskop je odvozen od starořeckých καλός (krásná, krása) a εἶδος (to, co je vidět). V důsledku toho různé vzorce odrážejí různé služby. Formuláře se neustále mění, což dokazuje, že se Mall snaží překvapit a fascinovat návštěvníky.

Název projektu : Kaleido Mall, Jméno designérů : Dongdao Creative Branding Group, Jméno klienta : Kaleido Mall.

Kaleido Mall Logo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.