Designový Časopis
Designový Časopis
Logo

Wanlin Art Museum

Logo Vzhledem k tomu, že muzeum umění Wanlin bylo umístěno v areálu univerzity Wuhan, musela naše kreativita odrážet následující charakteristiky: Ústřední místo setkávání studentů, které ctí a oceňují umění, přičemž se vyznačují aspekty typické umělecké galerie. Také se muselo stát „humanistickým“. Vzhledem k tomu, že vysokoškolští studenti stojí na začátku svého života, působí toto muzeum umění jako úvodní kapitola pro ocenění umění studentů a umění je doprovází na celý život.

Název projektu : Wanlin Art Museum, Jméno designérů : Dongdao Creative Branding Group, Jméno klienta : Wuhan University.

Wanlin Art Museum Logo

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.