Designový Časopis
Designový Časopis
Logo

Sealink Impression

Logo V designu byl použit čínský znak 西 s výrazem „xi“ a byl vytvořen odpovídající vzor. Tato tradiční pečeťová postava poskytuje silný, ale jemný dojem. Vizuály odrážely kombinaci tradice a modernosti. Obraz východu slunce ztělesňuje čínskou estetiku. Pro maskota byly přidány končetiny, aby byl živý. Používání očí je také východní krásy, zdůrazňující původ kultury. Jako takový, the 君 „xi lin jun“, byl představen skromný, přátelský a krásný maskot.

Název projektu : Sealink Impression, Jméno designérů : Dongdao Creative Branding Group, Jméno klienta : Sealink Impression Group .

Sealink Impression Logo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.