Designový Časopis
Designový Časopis
Logo

Mr Woo

Logo Pan Woo má dvojí význam: Prvním záměrem je zástava seberealizace, která se odráží v Zen. Dalším aspektem je obecný přístup k životu, jako při „správném výběru“. V tomto duchu si člověk vybere, co má rád. Pan Woo dává lidem dojem, že si uvědomuje své vlastní já, s důvěrou, vzdělaný, kultivovaný a vtipný. V důsledku toho byl vytvořen maskot pan Woo, který je vtipný, sebevědomý a brilantní. Pan Woo připomíná lidem řezání tuleňů - tradiční formu umění pocházející z Číny - vyjadřující čínskou estetiku a kulturu.

Název projektu : Mr Woo, Jméno designérů : Dongdao Creative Branding Group, Jméno klienta : Mr. Woo.

Mr Woo Logo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.