Designový Časopis
Designový Časopis
Odnímatelné Stoly

iLOK

Odnímatelné Stoly Design Patricka Sarrana odráží slavný vzorec vytvořený Louisem Sullivanem „Forma následuje funkci“. V tomto duchu byly tabulky iLOK navrženy tak, aby upřednostňovaly lehkost, sílu a modularitu. To bylo možné díky dřevěnému kompozitnímu materiálu stolních desek, klenuté geometrii nohou a konstrukčním držákům upevněným uvnitř voštinového srdce. Použitím šikmé křižovatky pro základnu se získá užitečný prostor níže. Konečně, ze dřeva se vynoří teplá estetika, kterou ocení skvělí hosté.

Název projektu : iLOK , Jméno designérů : Patrick Sarran, Jméno klienta : QUISO SARL.

iLOK  Odnímatelné Stoly

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.