Designový Časopis
Designový Časopis
Chlazený Sýrový Vozík

Keza

Chlazený Sýrový Vozík Patrick Sarran vytvořil v roce 2008 vozík na sýr Keza. Tento vozík musí především vyvolat zvědavost hostů. Toho je dosaženo pomocí stylizované lakované dřevěné konstrukce namontované na průmyslových kolech. Po otevření uzávěru a nasazení jeho vnitřních polic odhalí vozík velkou prezentační tabulku vyzrálých sýrů. Pomocí této fáze podpěry si číšník může osvojit odpovídající řeč těla.

Název projektu : Keza, Jméno designérů : Patrick Sarran, Jméno klienta : QUISO SARL.

Keza Chlazený Sýrový Vozík

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.