Designový Časopis
Designový Časopis
Obchod

Munige

Obchod Od exteriéru a interiéru přes celou budovu je plný betonu podobného materiálu, který je doplněn černou, bílou a několika barvami dřeva a vytváří tak chladný tón. Schodiště ve středu vesmíru se stává vedoucí rolí, různé úhlové složené tvary jsou stejně jako kužel nesoucí celé druhé patro a v přízemí se spojují s rozšířenou platformou. Prostor je jako úplně součást.

Název projektu : Munige, Jméno designérů : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Jméno klienta : B.P.S design.

Munige Obchod

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.