Designový Časopis
Designový Časopis
Hračka

Sofia

Hračka Design byl inspirován slovinským dřevěným vozíkem pro panenky z 19. století. Výzvou pro designéry bylo vzít hračku, která je staletá, dát jí znovu smysl, učinit ji přitažlivým, užitečným, zajímavým designem, odlišným a především jednoduchým a elegantním. Autoři navrhli moderní přenosnou dětskou postýlku pro panenky. Přišli s organickým tvarem, ilustrujícím měkkost vztahu mezi dítětem a hračkou pro děti. V zásadě je vyrobeno ze dřeva a textilu. Může být použit pro spaní, přepravu a skladování panenek. Tato hračka podporuje společenskou hru.

Název projektu : Sofia, Jméno designérů : Klavdija Höfler and Matej Höfler, Jméno klienta : kukuLila.

Sofia Hračka

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.