Designový Časopis
Designový Časopis
Lázně, Kosmetický Salón

LYNX CLUB Business & Beauty

Lázně, Kosmetický Salón Komplex sestávající ze tří pater. Interiér prvního a druhého patra ve stylu prostoru. Skládá se z haly a pěti sálů s bazény a SPA zónami. Prostor každého sálu, který je technicky vybaven víceúčelovým, lakonicky nejjednodušším tvarem, bezpečným a pohodlným. Každý pokoj má barevné schéma. Jsou nabízeny prvky futurismu a surrealismu, které zdůrazňují identitu interiéru. Ve 3. patře byla umístěna hala, restaurace a autorský hotel SPA čísla

Název projektu : LYNX CLUB Business & Beauty, Jméno designérů : Gurleva Marina, Jméno klienta : Gurleva Marina.

LYNX CLUB Business & Beauty Lázně, Kosmetický Salón

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.