Designový Časopis
Designový Časopis
Plakát

County Fair Charity Fundraiser

Plakát Koktejly proti rakovině pořádá každoroční akci zaměřenou na získávání darů od jejích příjemců. Tématem akce 2015 byl krajský veletrh. Tento dvoubarevný plakát na sítotisku visel po městě a pozval hosty, aby se pro dobrou věc naučili čtvercovému tanci a popíjeli střeva koktejly. Design odkazuje na vinobraní indigo Bandana a včleňuje symbol povědomí stuhy do tisku.

Název projektu : County Fair Charity Fundraiser, Jméno designérů : Kathy Mueller, Jméno klienta : Kathy Mueller.

County Fair Charity Fundraiser Plakát

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.