Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Three Legged

Židle Three Legged Chair je ručně vyráběný nástroj, určený k odpočinku a zdobení. V jeho genech je podstata zpracování dřeva. Tvar opěradla židle je tvořen přírodním lanem, které je natahováno na místo kroucenou tyčí umístěnou pod sedadlem. Jedná se o velmi efektivní utahovací metodu, kterou lze nalézt u tradičních lučních píl, což je dřevoobráběcí ruční nářadí používané zkušenými řemeslníky dodnes. Tyto tři nohy jsou praktickým řešením, které udržuje design jednoduchý, ale stabilní na každém povrchu.

Název projektu : Three Legged, Jméno designérů : Ricardo Graham Ferreira, Jméno klienta : oEbanista.

Three Legged Židle

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.