Designový Časopis
Designový Časopis
Stolička

Tri

Stolička Stolička v přírodním cedrovém masivu zpracovaná na CNC strojích a ručně dokončená zvláštností je, že je tvořena z bloku masivního dřeva cedrového neošetřeného povrchu 50 x 50, je ručně leštěna pomocí písků z brusného papíru, takže matný povrch je hladký na dotek a vylepšuje formy a barevné schéma konkrétního cedrového dřeva má mít přírodní olej, který ho chrání a dělá z něj funkční objekt a praktický při jeho údržbě je měkký design, který obohacuje přírodní materiál a jeho vůní můžete mluvit o designu smyslového dotyku , pohodlí a vůně.

Název projektu : Tri, Jméno designérů : Ascanio Zocchi, Jméno klienta : riva1920.

Tri Stolička

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.