Designový Časopis
Designový Časopis
Balení

The Fruits Toilet Paper

Balení Mnoho společností a obchodů v celém Japonsku dává zákazníkům toaletní papír jako novinový dárek, aby prokázalo své uznání. Ovoce toaletní papír byl navržen tak, aby svým zákazníkům ukázal svůdný styl, ideální pro takové příležitosti. K dispozici jsou 4 designy z kiwi, jahody, melounu a pomeranče. Od oznámení designu a uvedení produktu na trh byl tento produkt představen ve více než 50 médiích, včetně televizních stanic, časopisů a webových stránek, ve 23 městech v 19 zemích.

Název projektu : The Fruits Toilet Paper, Jméno designérů : Kazuaki Kawahara, Jméno klienta : Latona Marketing Inc..

The Fruits Toilet Paper Balení

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.