Designový Časopis
Designový Časopis
Nositelné Luxusní Umění

Animal Instinct

Nositelné Luxusní Umění Sochař NYC a umělecký klenotník Christopher Ross je kolekce luxusního umění, kterou si můžete obléknout Animal Instinct je série kusů inspirovaných zvířaty, limitovaná edice, kterou sám umělec složitě vytvořil z antického stříbra, 24 karátového zlata a českého skla. Sochařské pásy, které chytře proměňují hranice mezi uměním, šperky, haute couture a luxusním designem, vytvářejí jedinečné, provokativní výkazy, které vnášejí do těla koncept zvířecího umění. Zmocňující, poutavé a originální, nadčasové výroky jsou zkoumáním instinktu ženských zvířat ve sochařské podobě.

Název projektu : Animal Instinct, Jméno designérů : Christopher Ross, Jméno klienta : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct Nositelné Luxusní Umění

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.