Designový Časopis
Designový Časopis
Osvětlení Kol

Safira Griplight

Osvětlení Kol SAFIRA je inspirována záměrem řešit nepořádné doplňky na řídítkách pro moderní cyklisty. Integrací přední svítilny a ukazatele směru do designu přilnavosti brilantně dosáhnete cíle. Využití prostoru dutých řídítek jako prostoru pro baterie maximalizuje kapacitu elektřiny. Díky kombinaci přilnavosti, světla kola, ukazatele směru a bateriové kabiny řídítek se SAFIRA stává nejkompaktnějším a nejvýznamnějším výkonným systémem osvětlení kol.

Název projektu : Safira Griplight, Jméno designérů : Chou-Hang, Yang, Jméno klienta : LEXDESIGN.

Safira Griplight Osvětlení Kol

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.