Designový Časopis
Designový Časopis
Osvětlení Kol

Astra Stylish Bike Lamp

Osvětlení Kol Astra je stylová lampa s jednoduchým ramenem s revolučním hliníkovým integrovaným tělem. Astra dokonale spojuje pevný držák a lehké tělo do čistého a stylového výsledku. Jednostranné hliníkové rameno nejen odolné, ale také nechává Astra vznášet se uprostřed řídítek, což poskytuje nejširší dosah paprsků. Astra má perfektní přerušovanou čáru, paprsek nezpůsobí oslnění lidí na druhé straně silnice. Astra dává kolo dvojici lesklých očí, které odlehčí cestu.

Název projektu : Astra Stylish Bike Lamp, Jméno designérů : Chou-Hang, Yang, Jméno klienta : LEXDESIGN.

Astra Stylish Bike Lamp Osvětlení Kol

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.