Designový Časopis
Designový Časopis
Žehlící Prkno

DAZZL360

Žehlící Prkno Žehlící prkno se od počátku nezměnilo, ačkoli je pro mnoho lidí považováno za obtížnou povinnost. Žehlící deska Dazzl360 je inovativní nový produkt, který navždy změní způsob žehlení. Funkce otočení desky o 360 stupňů usnadňuje a zrychluje žehlení. Tento inovativní žehlicí systém má navíc speciální kalhotovou sponu, detailní desku pro krk a rukáv, 360 otočný železný caddy, věšák na látky po železě, osm úrovní nastavení a mechanismus zámku EZ pro pohodlné skládání a skladování.

Název projektu : DAZZL360, Jméno designérů : Lee Kibeom, Jméno klienta : DAZZL360.

DAZZL360 Žehlící Prkno

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.