Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

Ami

Křeslo Křeslo AMI bylo navrženo pro intenzivní použití v restauracích. Byl navržen tak, aby byl velmi pohodlný a robustní a také výrazně usnadnil servis v náročných podmínkách restaurace. Jeho dobře zaoblený tvar s různými oválnými liniemi připomínajícími ragbyovou kouli zajišťuje, že se zákazníci cítí velmi pohodlně a rádi, že jsou v restauraci. Eliptické díry v náručí jsou lemovány tvarovanými kousky dřeva, které si lidé hladí. Křeslo je k dispozici ve velkém množství jasných barev, což umožňuje složení personalizované poly-chromatické sady

Název projektu : Ami, Jméno designérů : Patrick Sarran, Jméno klienta : QUISO SARL.

Ami Křeslo

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.