Designový Časopis
Designový Časopis
Digitální Transformace

Tigi

Digitální Transformace Jeden z nejznámějších entit ve vlasové módě se chystá udělat odvážný krok do digitální relevance. Přestavba řady Professional dot com a Tigi Color Copyright byla řízena kombinací zakázkového obsahu vytvořeného umělci, zapojením současných fotografů a dosud neviditelným designovým výrazem v digitální podobě. Jemné, ale ostré kontrasty mezi technikami a řemesly. Konečně vede Tigi zdravým přístupem krok za krokem ke skutečné digitální transformaci od 0 do 100.

Název projektu : Tigi, Jméno designérů : Fayssal Loussaief, Jméno klienta : Unilever UK TIGI.

Tigi Digitální Transformace

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.