Designový Časopis
Designový Časopis
Propagace Akcí

Typographic Posters

Propagace Akcí Typografické plakáty jsou kolekce plakátů vytvořených v letech 2013 a 2015. Tento projekt zahrnuje experimentální použití typografie pomocí linií, vzorů a izometrické perspektivy, které vytvářejí jedinečný percepční zážitek. Každý z těchto plakátů představuje výzvu pro komunikaci s jediným použitím typu. 1. Plakát k 40. výročí Felixe Beltrana. 2. Plakát k oslavě 25. výročí Gestalt Institute. 3. Plakát na protest proti chybějícím 43 studentům v Mexiku. 4. Plakát pro konstrukční konferenci Passion & Design V. 5. Thirteen Sound Juliana Carillo.

Název projektu : Typographic Posters, Jméno designérů : Manuel Guerrero, Jméno klienta : BlueTypo.

Typographic Posters Propagace Akcí

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.