Designový Časopis
Designový Časopis
Bezdrátové Reproduktory

FiPo

Bezdrátové Reproduktory FiPo (zkrácená forma „Fire Power“) se svým poutavým designem označuje inspiraci designu k hlubokému pronikání zvuku do kostních buněk. Cílem je produkovat vysokou sílu a kvalitu zvuku do tělesné kosti a jejích buněk. To umožňuje uživateli připojit reproduktor k mobilnímu telefonu, notebooku, tabletům a dalším zařízením prostřednictvím Bluetooth. Úhel umístění reproduktoru byl navržen s ohledem na ergonomické standardy. Kromě toho je možné reproduktor oddělit od jeho skleněné základny, což uživateli umožňuje jeho dobití.

Název projektu : FiPo , Jméno designérů : Nima Bavardi, Jméno klienta : Nima Bvi Design.

FiPo  Bezdrátové Reproduktory

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.