Designový Časopis
Designový Časopis
Lepenková Hůlka Kůň

Polypony

Lepenková Hůlka Kůň Vytvořte si svůj vlastní lepenkový hůl Polypony (z polygonu a poníka), fantastický zdroj pro podporu hraní rolí a stimulaci dětské fantazie. Je to vynalézavá a hravá hračka pro kutily, kterou si můžete vyrobit s dětmi. Skládá se z lepenky a papírové trubice, které jsou šetrné k životnímu prostředí a 100% recyklovatelné. Instrukce je snadno sledovatelná, stačí složit, vyrovnat čísla na šabloně a přilepit okraje k odpovídajícímu číslu. Může ji sestavit kdokoli. Rodiče a děti si mohou ozdobit výrobu vlastních hraček.

Název projektu : Polypony, Jméno designérů : Sudaduang Nakhasuwan, Jméno klienta : Mela.

Polypony Lepenková Hůlka Kůň

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.