Designový Časopis
Designový Časopis
Dashboard Automobilu

BlackVue DR650GW-2CH

Dashboard Automobilu BLackVue DR650GW-2CH je kamera palubní desky s dohledem s jednoduchým, ale sofistikovaným válcovým tvarem. Montáž jednotky je snadná a díky 360 stupňové rotaci je vysoce nastavitelná. Blízkost čelního skla přístrojové desky minimalizuje vibrace a oslnění a umožňuje rovnoměrnější a stabilnější záznam. Po důkladném výzkumu s cílem najít dokonalý geometrický tvar, který by mohl harmonicky jít s funkcemi, byl pro tento projekt vybrán válcový tvar, který poskytuje prvky jak stability, tak přizpůsobitelnosti.

Název projektu : BlackVue DR650GW-2CH, Jméno designérů : Pittasoft Co., Ltd., Jméno klienta : BlackVue.

BlackVue DR650GW-2CH Dashboard Automobilu

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.