Designový Časopis
Designový Časopis
Bytový Dům

DA AN H HOUSE

Bytový Dům Je to přizpůsobená rezidence založená na uživatelích. Otevřený prostor v interiéru propojuje obývací pokoj, jídelnu a studijní prostor volným provozem a přináší také zelenou a světlou z balkonu. Exkluzivní brána pro domácí mazlíčky najdete v pokoji každého člena rodiny. Plochý a nerušený dopravní tok je díky designu bez prahu. Důraz na výše uvedené designy má být navržen tak, aby splňoval návyky uživatelů, ergonomickou a kreativní kombinaci nápadů.

Název projektu : DA AN H HOUSE, Jméno designérů : Shu-Ching Tan, Jméno klienta : HerZu Interior Design Ltd..

DA AN H HOUSE Bytový Dům

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.