Designový Časopis
Designový Časopis
Domácí Zahrada

Oasis

Domácí Zahrada Zahrada obklopující historickou vilu v centru města. Dlouhý a úzký pozemek s výškovými rozdíly 7 m. Oblast byla rozdělena do 3 úrovní. Nejnižší přední zahrada kombinuje požadavky restaurátora a moderní zahrady. Druhá úroveň: Rekreační zahrada se dvěma altány - na střeše podzemního bazénu a garáže. Třetí úroveň: Lesní dětská zahrada. Cílem projektu bylo odvrátit pozornost od hluku města a obrátit se k přírodě. To je důvod, proč zahrada má některé zajímavé vodní prvky, jako jsou vodní schody a vodní zeď.

Název projektu : Oasis, Jméno designérů : Agnieszka Hubeny-Zukowska, Jméno klienta : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis Domácí Zahrada

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.