Designový Časopis
Designový Časopis
Osvětová A Reklamní Kampaň

O3JECT

Osvětová A Reklamní Kampaň Vzhledem k tomu, že soukromý prostor se v budoucnu stane cenným zdrojem, stoupající potřeba definovat a navrhnout tuto místnost je v současném věku důležitá. Společnost O3JECT se zavázala vyrábět a inzerovat prostor odolný proti klepnutí jako esteticky přitažlivou připomínku neznámé budoucnosti. Ruční, uzavřená a vodivá krychle, postavená na principu Faraday Cage, ztělesňuje ikonickou materializaci zdánlivě utopické místnosti inzerované prostřednictvím komplexního návrhu kampaně.

Název projektu : O3JECT, Jméno designérů : Matthias Schneck, Jméno klienta : O3JECT.

O3JECT Osvětová A Reklamní Kampaň

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.