Designový Časopis
Designový Časopis
Pohovka

Marilyn Two Seat

Pohovka Inspirováno úžasnou Marilyn Monroe a jejími malými bílými šaty. Její elegance svítí skrz kresbu nohou této pohovky a zdůrazňuje speciální techniku čalounění, která simuluje pohyb šatů. Pohovka Marilyn slibuje, že tímto způsobem naplní váš pokoj elegancí, která jde nad rámec interpretace forem, a zachytí všechny kouzlo a sexualitu té nejznámější divy vůbec.

Název projektu : Marilyn Two Seat, Jméno designérů : Rafaela Luís, Jméno klienta : Kalira Design.

Marilyn Two Seat Pohovka

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.