Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

Newmoon

Lampa Newmoon je stropní lampa vyrobená z foukaného skla a malá světla jsou umístěna uvnitř otvorů inspirovaných povrchem měsíce s jeho sýrovými otvory jako s cílem přivést měsíční světlo do atmosféry domova. Tento poutavý skleněný stínítko se zahnutými okraji díry dává pocit modernosti. Tyto otvory světla podle svinovacího úhlu se rozsvítí lépe a šířeji. Výkon a estetická krása jsou spojeny a také poskytují emocionální spojení mezi "Newmoon" a lidmi.

Název projektu : Newmoon, Jméno designérů : Nima Bavardi, Jméno klienta : Nima Bvi Design.

Newmoon Lampa

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.