Designový Časopis
Designový Časopis
Panoramatická Fotografie

Beauty of Nature

Panoramatická Fotografie Krása přírody je fotografická práce ve formátu širokoúhlé krajiny. Tato práce byla vytvořena jako další forma kinematografie. Fotograf chce představit fotografickou práci, která se liší od obvyklých. Jeho práce se zaměřuje na kompozici, barevný tón, osvětlení, ostrost obrazu, detail objektu a estetiku. Pro tuto práci použil fotoaparát Canon 5D Mark III s objektivem 16-35 mm F2,8 LII. Pokud jde o nastavení kamery, nastavil ji na 1/450 Sec, F2.8, 35 mm a ISO 1600h.

Název projektu : Beauty of Nature, Jméno designérů : Paulus Kristanto, Jméno klienta : AIUEO Production.

Beauty of Nature Panoramatická Fotografie

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.