Designový Časopis
Designový Časopis
Osvětlení Pohár

Oriental landscape

Osvětlení Pohár Ilustrace krajiny na Světelném poháru je odvozena od tradičního korejského krajinomalby Soomook-sansuhwa. Interpretováno jako osvětlené keramické umění, krajina je „nakreslena“ s kolísáním tloušťky stěn hrnku. Světelný pohár je použitelný jako šálek a v kombinaci s podšálkem, který má zabudovanou LED, se stává ozdobným osvětlením. Světlo se zapíná a vypíná dotykovým senzorem a je napájeno dobíjecí baterií, která podporuje připojení Micro-USB.

Název projektu : Oriental landscape, Jméno designérů : Kim, Jméno klienta : BO & BONG ceramic art studio.

Oriental landscape Osvětlení Pohár

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.