Designový Časopis
Designový Časopis
Hodinky

Slixy

Hodinky Hodinky byly navrženy tak, aby byly minimalistické, přesto elegantní a respektovaly tradici hodinek s jednoduchými rukama, značkami a zaobleným tvarem a zároveň posouvaly hranice použitím barvy a sugestivní značky. Pozornost byla věnována materiálům a vlastnostem i designu, protože koncový zákazník to dnes chce všechno - dobrý design, dobrá cena a kvalitní materiály. Hodinky se skládají z křišťálového skelného safíru, pouzdra z nerezové oceli, křemenného pohybu provedeného švýcarskou společností Ronda, 50 m odolnosti vůči vodě a barevného koženého řemínku k dokončení.

Název projektu : Slixy, Jméno designérů : Miroslav Stiburek, Jméno klienta : SLIXY.

Slixy Hodinky

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.