Designový Časopis
Designový Časopis
Veřejný Zvukový Nábytek

Sonoro

Veřejný Zvukový Nábytek „Sonoro“ je projekt založený na změně myšlenky veřejného nábytku prostřednictvím návrhu a vývoje veřejného zvukového nábytku v Kolumbii (bicí nástroje). To mění, stimuluje a generuje rekreaci a začlenění kulturních praktik vyvinutých komunitou, aby se vyjádřily díky své kulturní rozmanitosti, která umožňuje posílit prvky jejich identity. Jedná se o nábytek, který vytváří prostor pro interakci a socializaci mezi různými uživateli (obyvateli, turisty, návštěvníky a studenty) v okolí zasažené oblasti.

Název projektu : Sonoro, Jméno designérů : Kevin Fonseca Laverde, Jméno klienta : Universidad Nacional de Colombia sede Palmira and Universidad Pontificia Bolivariana sede Medellín.

Sonoro Veřejný Zvukový Nábytek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.