Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

Lunipse

Lampa „Lunipse“ je sada stropní jídelní stolní lampy vyrobené ze skla a ultra poškrábané oceli, která je na ní navinutá, inspirovaná jevem zatmění Měsíce kvůli lomu slunečního světla zemskou atmosférou do stínového kužele. Cílem je přivést měsíční světlo a prezentaci zatmění měsíce do atmosféry domova. Výkon a estetická krása jsou spojeny a také vytvářejí emocionální spojení mezi "Lunipse" a uživatelem, širší světlo a lepší rozptyl a osvětlení. Tyto atraktivní stínítka s ocelovým krytem dodávají pocit modernosti.

Název projektu : Lunipse, Jméno designérů : Nima Bavardi, Jméno klienta : Nima Bvi Design.

Lunipse Lampa

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.