Designový Časopis
Designový Časopis
Výstavní Design

AS & Palitra

Výstavní Design Hlavním cílem stánku AS & PALITRA představit na výstavě MosBuild 2016 tapetu produktů společnosti jako prvek interiérové dekorace. Dominantním prvkem estetického konceptu stánku je pergola. Konce střešních trámů umístěné vně stojanu a vytvářejí iluzi transformace interiéru do exteriéru. Prostor stánku organizovaný oblouky a trámy, fragmenty stěn s tapetou a vytváří efekt otevřenosti.

Název projektu : AS & Palitra, Jméno designérů : Viktor Bilak, Jméno klienta : EXPOLEVEL.

AS & Palitra Výstavní Design

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.