Designový Časopis
Designový Časopis
Obal Pro Zeleninovou Plechovku

Natures Art

Obal Pro Zeleninovou Plechovku Složení obalového designu kombinuje ručně kreslené ilustrace s barvami, jako je červená a fialová. Vložení těchto konkrétních barev kontrastuje s ilustracemi černé čáry na bílém plátně, což odráží přirozený původ produktů uvnitř plechovky. Střed kompozice je umístěn mírně doleva, takže logo a popis produktu se mohou prezentovat na pravé straně. Ilustrace graficky popisují zeleninu pomocí velkého množství detailů.

Název projektu : Natures Art, Jméno designérů : Gabriela Chelsoi | CreativeByDefinition, Jméno klienta : Gabriela Chelsoi - CreativeByDefinition.

Natures Art Obal Pro Zeleninovou Plechovku

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.