Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

MouMou Club

Restaurace Design restaurace je Shabu Shabu a používá dřevo, červené a bílé barvy, aby představil tradiční pocit. Použití jednoduchých obrysových čar vyhrazuje vizuální pozornost zákazníků na zobrazování zpráv o jídle a stravě. Vzhledem k tomu, že kvalita potravin je prvořadým zájmem, je restaurace uspořádána s prvky trhu s čerstvými potravinami. Stavební materiály, jako jsou cementové stěny a podlaha, se používají k vytváření tržního prostředí velkého čítače čerstvých potravin. Toto nastavení simuluje skutečné nákupy na trhu, kde zákazníci mohou před výběrem vidět kvalitu potravin.

Název projektu : MouMou Club, Jméno designérů : Monique Lee, Jméno klienta : Mou Mou Club.

MouMou Club Restaurace

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.