Designový Časopis
Designový Časopis
Stolice

Yan

Stolice Dítě je vždy dobrým zdrojem inspirace. Tady je, jak se jim stolice Yan inspirovala a vytvořila. „Yan“ znamená v čínštině oko. Inspirována dětskou perspektivou, stolice Yan byla vytvořena, aby vyjádřila, jak nádherný a barevný svět je dětským očím. Tvar stolice je odvozen od průřezu oka. Použitím zářivých barev tkaniny reprezentuje nádherný svět a kontrastuje s průhledným akrylem, stolice představuje svou silnou identitu a poutavý výhled, zejména svým nekonvenčním tvarem.

Název projektu : Yan, Jméno designérů : Irene Lim, Jméno klienta : Shin.

Yan Stolice

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.